Wyroby przeznaczone dla diabetyków można kupować w sklepach medycznych działających stacjonarnie, ale również dostępne są one online. Oto 3 główne korzyści wynikające z kupowania ich w internecie!

1. Zakup produktów z refundacją

Nie każda osoba chorująca na cukrzycę typu 1 lub 2 zdaje sobie sprawę z tego, że refundacja dla diabetyków dostępna jest również przy zakupach internetowych.

Dla produktów jak zbiorniki, wkłucia, sensory czy zestawy infuzyjne dofinansowanie NFZ można bez problemu zrealizować internetowo. W tym celu wystarczy wypisać formularz znajdujący się na stronie sklepu, aby zakupić produkty w niższej cenie.

2. Darmowa wysyłka

Kupowanie wyrobów dla osób z cukrzycą przez internet nie musi wiązać się z kosztami wysyłki paczki do klienta.

Dostępna na wyroby medyczne dla diabetyków jak sensory czy wkłucia refundjacja pozwala także na otrzymanie ich bez opłat za wysyłkę. Dzięki temu klient płaci jedynie za zakupione artykuły – bez żadnych dodatkowych kosztów.

3. Oszczędność czasu i bezpieczeństwo

Dużym plusem sklepów internetowych jest także oszczędność czasu związana z potrzebnymi zakupami. Zamiast dojeżdżania do sklepu i stania w kolejce można złożyć swoje zamówienie online w wolnej chwili.

Dodatkowym atutem jest bezpieczeństwo zakupów, ponieważ nie trzeba wtedy wchodzić w kontakt z wieloma osobami, co obecnie, w czasie epidemii koronawirusa jest bardzo ważne. Zakupy dostarczane są przez firmę kurierską prosto do domu, więc nie trzeba wychodzić, by kupić to, co potrzebne w leczeniu diabetologicznym.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *